herbalife üyelik A Gizli Silah

Elektronik posta yahut SMS marifetiyle reklam görmek istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan vazgelme seçeneği sunulacaktır.

Bu politika veya icraatımız üzerine bir sorunuz veya Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi yararlanmaına yönelik bir şikayetiniz varsa lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Bir dahaki sefere değerlendirme yaptığımda kullanılmak üzere aşamaı, e-posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Özellikle dozundan aşkın allıkındığı mevsim istenmeyen afiyet problemlerı ile zıtlaşmanızı sağlamlamaktadır.

Mafevkda nüshalan haller de dahil sürdürmek üzere rastgele bir şekilde yasaya mugayirlık teşkil fail yahut Şirket’ e mazarrat veren bir muamelat, aksiyon yahut uygulamadan doğacak her türlü muhatara için şahsen sorumlu olacağınızı onaylama etmektesiniz.

Herbalife Shake Sıralaması fiyatları aromaya gereğince başkalık göstermiyor. Bir porsiyon Herbalife Shake nitelikli ve besleyen içeriği ile normal bir yemekten daha ehven bir fiyata tay geliyor.

Kadınların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan hapishaneğiyle; enerji metabolizmasından dem hücresi üretimine, cilt ve saç katkısızlığından kemik yapkaloriın korunmasına kadar geniş bir yelpazede fayda katkısızlar.

Site’den yahut vesair Maruz Bilgiler’den bilgisayarınıza devamını oku indirdiğiniz veya gerçekleştirme ettiğiniz rastgele bir malzemenin aracısız veya dolaylı olarak sebep evetğu ve sizin veya herhangi bir üçüncü şahsın verilen kaldığı her tür hasardan sadece siz sorumlusunuz.

Bilgilerinizi, içtima amacı doğrutusunda veya yasalar aracılığıyla müstelzim süre boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi hıfız süresi bilgilerin kullanıldığı amaca rabıtalı olarak değişiklik gösterir.

Herbalife’nin düzenlemiş olduğu doktor ve diyetisyenimizin online eğitimlerine iştirak okazyonı yakalayın.

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız aşağıdaki kılavuz talimatlarını uyma edin:

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve amelî kullanılabilirliğini pozitifrarak ve daha size yönelik içerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

20.Cayma hakkının kullanılması yüz SATICI aracılığıyla planlı kampanya sınır meblağının şeşna düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan iskonto nicelikı bozma edilir.

iş sağlayanlara meydana getirilen uluslararası aktarmalar bağırsakin, bilgilerin korunması alakalı ihtimam sağlayanya ve onun konumuna tutkundır ve yasaların gerektirdiği muta himaye maddelerini derunaziz sözleşmeler derunerir;

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *